Barcode: 4820187460406
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 160.0 kcal |
| Fat | 11.5 g |
| of which saturated | 1.7 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Яйця.
Related Products in Farming Products
Great egg-spectations real egg product
A NOVA 4
2 Scotch Eggs
Marks & Spencer
D NOVA 3
Egg substitute
A NOVA 4
Wall’s Scotch Egg
Wall's
C NOVA 4
Pasture Raised Organic Grade A Large Eggs
Imperfect Foods
A
Large Egg
Lucerne
A NOVA 1
Grade A Farm Fresh Eggs
Big Y, Big Y Foods Inc.
B NOVA 1
Big y, farm fresh - eggs
Big Y, Big Y Foods Inc.
A NOVA 1
Great egg-spectations 100% liquid egg whites
Big Y
A NOVA 1
Egg Whites
Lucerne
A NOVA 1
Great egg-spectations
Big Y
A NOVA 1
Peeled hard-cooked medium eggs
Lucerne
A NOVA 1