Barcode: 4607012590473
Яйцо куриное
Labels
eac
добровольная сертификация рст
гост 31654 2012
категория первая
российская федерация госветнадзор 29 09 09
Categories
Available in
russia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 157.0 kcal |
| Fat | 11.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
яйца куриные пищевые столовые первой категории
Related Products in Farming Products
12 x Moyens Œufs fermiers de LOUÉ Label Rouge
Fermiers de Loué
A NOVA 1
ไข่ไก่ เบอร์2
WeareFresh
A
яйцо куриное пищевое первой категории деревенское с1
буйская птицефабрика
NOVA 1
Grade A large Cage Free Loose Brown Eggs
Red River Valley Egg Farm LLC.
Large Free Range Eggs
Dunnes Stores
A NOVA 1
6 Uova Fresche Biologiche
Cadoro
A NOVA 1
Preserved Duck Egg
Golden Pak
D NOVA 3
Wrap à ´oeuf avec choufleur
Crepini
B NOVA 4
ไข่ไก่
We are Fresh
A
Organic Pasture Raised Eggs
Mary's
Frozen Egg Product
Goodie's,Sonstegard Foods Co
D
18 HUEVOS MEDIANO COLOR
La Granja
B NOVA 1