Barcode: 4801958342008
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 74.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 30.8 g |
Ingredients
Monosodium glutamate
Additives
e621
Related Products in Condiments
Instant spicy beef broth
Essence of lotus
E NOVA 4
Seafood cocktail sauce
C NOVA 4
Fish taco sauce, fish taco
D NOVA 4
Louisiana Worcestershire Sauce
Cornet Bay
D NOVA 4
Cranbery sauce with port
Mrs Bridges
D NOVA 4
Miss Mary's Italian Dressing
Frank Grisanti's
D NOVA 4
Keith's Farm, Cajun Creole Seasoning
Fayette Packing Co. Inc.
E NOVA 3
Creme de balsamique blanc aux agrumes Corses et epices douces
Omà !
NOVA 4
Muhammara
Kerets
C NOVA 4
Crème de balsamique blanc
Omà !
NOVA 4
Wild Game Marinade And Seasoning
Keith's Farm
E NOVA 4
Ktipiti au yaourt grec
Kerets
C NOVA 4