Barcode: 0729955567061
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 120.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 4.0 g |
Ingredients
Garlic, salt, citric acid, ascorbic acid, sodium metabisulfite and potassium sorbate as preservative.
Additives
e330
Related Products in Condiments
Sazonador Pollo Asado
Hacendado
E NOVA 4
Preparado paella con azafrán
Hacendado
E NOVA 4
Sour cream
Hacendado
D NOVA 4
Sal marina con hierbas
Hacendado
NOVA 2
Mayonesa en sobres individuales
Hacendado
E NOVA 4
Sal de ajo
Hacendado
NOVA 4
Mix Ras El Hanout
Hacendado
B
Bechamel
Hacendado
D NOVA 4
Salsa cocktail
Hacendado
D NOVA 4
Ras el hanout
Hacendado
E NOVA 3
Molho Inglês
Hacendado
NOVA 3
Cocktail
Hacendado
D NOVA 4