Barcode: 0812125010037
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 83.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 22.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 3.3 g |
Ingredients
Garlic, water, salt, citric acid as acidulant, potassium sorbate as preservative
Related Products in Condiments
Dippmix ranch
OLW
E NOVA 4
Peaches
Cholula
E NOVA 4
Fat free hvidløg dressing
Coop
E NOVA 4
Sugo della Casa
coop
NOVA 3
Coop Pastasaus Hvitløk og Basilikum 420g
CONSERVE ITALIA SOC. COOP. AGRICOLA
C
Majonnäs
Coop
D NOVA 4
Coop Taco Saus Medium 230g
GREENYARD PREPARED BELGIUM NV
C NOVA 4
Dippmix Taco
OLW
E NOVA 4
Pizza Sauce
Coop,Consorzio Casalasco del Pomodoro,Pomodoro
C NOVA 4
Coop Toscana Pastasaus med Grønnsaker 420g
LA DORIA S.P.A.
C
Classic crème fraîche dressing
Coop
NOVA 4
sovs
Xtra
D NOVA 4