Barcode: 8410721424122
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ail, persil.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
C bread crumbs seasoned
4c
E NOVA 4
Japanese Style Panko Plain Bread Crumbs
4c
B NOVA 4
Whole wheat plain bread crumbs
4c
C NOVA 4
Bread Crumbs, Plain
4c
C NOVA 4
Salsa de soya fermentada
Kikkoman
E NOVA 3
4c, bread crumbs, seasoned, salt free
4c
A NOVA 3
Seasoned panko chipotle bread crumbs
4c
E NOVA 4
Plain Panko Bread Crumbs
4C
C NOVA 4
4c, light decaffeinated iced tea mix, lemon
4c, 4c Foods Corp.
NOVA 4
Lemon flavor iced tea mix
4c, 4c Foods Corp.
NOVA 4
Iced green tea mix
4c
NOVA 4
Naturally decaffeinated iced tea mix
4c, 4c Foods Corp.
NOVA 4