Barcode: 7503012633752
AJONJOLI MORADO
Categories
Available in
mexico
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 578.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
AJONJOI, COLOR VEGETAL ROJO NO 5, AZUL NO 1.
Allergens
crustaceans
eggs
fish
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Quick Cooking White Oats
Quaker
NOVA 1
Oat So Simple Simply Apple
Quaker
A NOVA 4
porridge to go
Quaker
C NOVA 4
Golden Syrup Flavour Microwaveable Oats
Quaker
Simply strawberry no added sugar oatmeal With Milk
Quaker
A NOVA 4
Quaker 100% Wholegrain Rolled Oats
Quaker
A
Oat So Simple Original
Quaker,Quaker Oats
A NOVA 4
BERRY FLAVOUR MICROWAVEABLE OATS WITH SULTANAS, RAISINS, CRANBERRY & APPLE
QUAKER
C NOVA 4
Jumbo Rolled Oats
Quaker
A NOVA 1
GOLDEN SYRUP FLAVOUR MICROWAVEABLE OATS
QUAKER OAT SO SIMPLE
C NOVA 4
Porridge Oats
Quaker
A
Oat Crisp
Quaker Oats
A NOVA 3