Barcode: 8412941004290
Ajos en vinagre
by Buen Campo
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
organic
vegetarian
vegan
green dot
krav
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | 2.3 g |
Ingredients
Ajo, vinagre y sal.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cut Broccoli
Great Value
A NOVA 1
Sliced Mushrooms
Great Value
A NOVA 3
Almond Crunchy Honey Oats
Great Value
D NOVA 4
Great value, raisin bran cereal, extra raisin
Great Value
D NOVA 4
Cashew Halves & Pieces Seasoned with Sea Salt
Great Value
C NOVA 3
Frosted Flakes
Great Value
E NOVA 3
Crunchy Honey Oats
Great Value
NOVA 4
Great value, 100% vegetable juice
Great Value, Wal-Mart Stores Inc.
B NOVA 4
Broccoli & Cauliflower
Great Value
A NOVA 1
Mixed Vegetables
Great Value
A NOVA 1
Biby lima beans
A NOVA 1
Pieces & Stems Mushrooms
Great Value
A NOVA 3