Barcode: 8480000612885
Ajos tiernos
by Hacendado
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
green dot
Categories
Available in
germany, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | 3.8 g |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Ajos tiernos.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Avocado oil buttery spread
Unilever
D NOVA 4
Supreme sweet cream seductive caramel
Violife
C NOVA 4
Supreme Sweet Cream Tempting Vanilla Coffee Creamer
Violife
C NOVA 4
Original
Becel
D NOVA 4
Margarine with Olive Oil
Becel,Upfield
D NOVA 4
Margarine
Becel
D NOVA 4
Busch's, Organic Great Northern Beans
Unilever Home And Personal Care Usa
A NOVA 3
Margarine
Becel
D NOVA 4
Emerge Plant based chick’n grind
Emerge
A NOVA 4
Supreme SWEET CREAM
Violife
C NOVA 4
Busch's, Organic Pinto Beans
Unilever Home And Personal Care Usa
B NOVA 3
Organic garbanzo beans
A NOVA 3