Barcode: 3800000110252
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 1.6 g |
| Carbohydrates | 3.2 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
100% краве мляко, симбиотична закваска, вода, сол.
Related Products in Beverages
Latte macchiato
Amaroy
E NOVA 4
MilkShake Vanille
Milfina
E NOVA 4
Wesergold
Riha
D NOVA 4
Ace Drink
Wesergold
E NOVA 4
High Protein Milk Drink
Crane
B NOVA 4
Milkshake Strawberry
Milfina
E NOVA 4
Choco Drink
Milfina
D NOVA 4
Orange juice drink
Juice Tree
E NOVA 1
Flying Power Himbeer Rhabarber
Flying Power
B NOVA 4
Enjoy free! UHT milchgetränk
milfina
B
limonade
flirt
D NOVA 4
Riha
Wesergold Cranberry
E NOVA 4