Barcode: 3800226520378
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.4 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 2.6 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Краве Мляко, вода, сол, закваска.
Related Products in Beverages
1664 33 cl 1664 Blanc 5.0 DEGRE ALCOOL
1664, 1664 Blanc
NOVA 4 Eco-Score C
Tourtel 6x27,5CL TOURTEL TWIST FRAMBOISE 0.0 DEGRE ALCOOL
TOURTEL, Tourtel Twist, Tourtel Twist Framboise
C NOVA 4 Eco-Score C
Skoll 33 cl Skoll 6.0 DEGRE ALCOOL
Skoll, Skøll, TUBORG, Tuborg Skoll, kronenbourg
NOVA 4 Eco-Score C
CONTREX eau minérale naturelle 6x1,5L
Contrex
A
Grimbergen 25 cl Grimbergen Blanche 6.0 DEGRE ALCOOL
GRIMBERGEN, Grimbergen Blanche
NOVA 4 Eco-Score C
Tourtel 27.5 cl Tourtel Twist Cerise 0.0 DEGRE ALCOOL
TOURTEL, Tourtel Twist, Tourtel Twist Cerise
C NOVA 4 Eco-Score C
Grimbergen 25 cl Grimb Triple d'Abbaye 8.0 DEGRE ALCOOL
GRIMBERGEN, Grimb Triple d'Abbaye, Grimbergen Triple D'Abbaye
NOVA 4 Eco-Score D
biere
carlsberg
NOVA 3 Eco-Score D
Carlsberg 33 cl Carlsberg 5.0 DEGRE ALCOOL
Carlsberg, Carlsberg Pilsner
NOVA 3 Eco-Score D
Grimbergen 25 cl Grimbergen Pale Ale 5.5 DEGRE ALCOOL
GRIMBERGEN, Grimbergen Pale Ale
NOVA 4 Eco-Score D
Kronenbourg 20x25CL BOT KRONENBOURG HD 4.2 DEGRE ALCOOL
Kronenbourg
NOVA 4 Eco-Score D
Grimbergen 25 cl Grimbergen Double Ambrèe 6.5 DEGRE ALCOOL
GRIMBERGEN, Grimbergen Double Ambrèe
NOVA 4 Eco-Score C