Barcode: 3800200792531
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 3.1 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Краве МЛЯКО, МЛЯКО на прах, вода, сол, закваска
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Perfect Peach
Bigelow
NOVA 4
Mint chocolate cocoa mix
Cocoa Classics
NOVA 4
Sherry Cooking Wine
Holland House
NOVA 4
Mint Medley Herbal Tea
Bigelow
NOVA 1
Chocolate Drink
Yoohoo
E NOVA 4
Rose & Mint Herbal Tea
Bigelow
NOVA 4
Green tea
Bigelow
NOVA 1
Caffeine Free Orange Cream Soda, Orange Cream
Dad's old fashioned
E NOVA 4
Old Fashioned Root Beer
Dad's
NOVA 4
Sparkling Elderberry + Pomegranate Apple Cider Vinegar Beverage
Trader Joe's
E NOVA 4
Lavender chamomile herbal tea
Bigelow
The Mini Soft Drink
Ale8, ALE 81
D NOVA 4