Barcode: 4840167006165
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.2 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Нормализованное пастеризованное коровье молоко, вода, лактобактерии, соль пищевая
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Natural ice
Natty ice
NOVA 1
Screamin' Freedom Energy Drink
PHORM Energy
C NOVA 4
Breakfast Superfood Blend, Organic Rise & Shine Vanilla
Kashi
E NOVA 4
Kashi, Golean, Plant Powered Shake
Kashi
B NOVA 4
Pressed Costa Rican Pineapple with a Hint of Lime Juice
M&S, Marks & Spencer
D NOVA 1
Phorm energy drink
1st phorm
NOVA 4
Dark Cocoa Power Shake, Dark Cocoa
Kashi
C NOVA 4
Superior Light Beer
Michelob ULTRA
NOVA 3
Breakfast Superfood Blend Smoothie Mix
Kashi
NOVA 4
PHORM ENERGY GRAPE SMASH
PHORM ENERGY
C NOVA 4
Kashi, Golean, Plant Powered Shake, Vanilla Vinyasa, Vanilla Vinyasa
Kashi
B NOVA 4
Kashi, Golean, Plant Powered Shake, Matcha Tea Mantra, Matcha Tea Mantra
Kashi
NOVA 4