Barcode: 4056489317692
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 90.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 11.4 g |
| of which sugars | 7.6 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Red Peppers, aubergine, sunflower oil, sugar, salt, Garlic, hot Peppers, Acetic Acid
Additives
e260
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rodaja de piña en su jugo
Diamir
B
Mermelada de membrillo
Prada a Tope
D NOVA 3
Palmito al natural entero
Hacendado
B NOVA 3
Guisantes rehidratados
Diamir
A NOVA 3
соеви кълнове
Diamir
B
Montey
montey
A NOVA 3
Pimientos del Piquillo
Montey
B
ЧЕРВЕНО ЦВЕКЛО
Diamir
A NOVA 3
MERMELADA DE HIGO
Prada a Tope
D
Garbanzo Cocido Frasco 580GR
Montey
B NOVA 4
Pimientos rojos
diamir
A NOVA 3
Alcachofas cuarteadas
Diamir
B NOVA 3