Barcode: 20138127
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 75.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 10.8 g |
| of which sugars | 6.3 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
85 % Paprika rot, 7% Auberginen, Sonnenblumenöl, Zucker, Speisesalz, 1 % Pfefferoni, Knoblauch, Branntweinessig
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Confiture myrtille
La Roumaniere
D NOVA 3
Confiture extra fraises de Carpentras
La Roumanière
D NOVA 3
Orange à jus, variété Valencia
CAPOSUD, Sans marque
B
Smart Granola Choco et Coco
E NOVA 3
Jus de poire
L'Arbre à Jus
C NOVA 1
Orange pur jus
L'arbre à Jus
C NOVA 1
Quetsches
La Roumanière
D NOVA 3
Abricot Bergeron
L'arbre A Jus
D NOVA 3
Pomme Coing
L'Arbre à Jus
NOVA 1
Nectar pêche de vigne
l'arbre a jus
E NOVA 3
Confiture de Fraises
La Roumanière
D NOVA 3
Pur jus de pomme Brut
charrin fruits
NOVA 1