Barcode: 3800500012155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 85.0 kcal |
| Fat | 3.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Печена белена капия, печен белен патладжан, рафинирано слънчогледово масло, захар, доматен концентрат, скорбяла, сол, чесън, киселина: лимонена киселина
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Australian Almonds Dry Roasted
Forresters
A NOVA 1
Organic coconut cream
Just organic
NOVA 4
trail mix
Trail mix
E NOVA 4
Premium Cashews Roasted and Salted
Aldi
C NOVA 3
Almonds - Natural
ALMONDS
A NOVA 1
Pecans
Forresters
A NOVA 1
Crushed Garlic
Stonemill
B NOVA 4
Snack Stack Sour Cream & Onion
Sprinters, Aldi
E NOVA 4
Sweetened Dried Blueberries
Coconut milk
Aldi
NOVA 4
Hommus
Deli Originals
NOVA 3
Cholessterol Spread
D