Barcode: 3800740024802
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 180.0 kcal |
| Fat | 14.0 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
ПЕЧЕНИ БЕЛЕНИ ПИПЕРКИ 97g/100g ГОТОВ ПРОДУКТ, ДОМАТЕНО ПЮРЕ, СЛЪНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ПЕЧЕНИ БЕЛЕНИ ПАТЛАДЖАНИ 8g/100g ГОТОВ ПРОДУКТ, ЗАХАР, СОЛ, ПОДПРАВКИ.
Related Products in Condiments
Barbecue sauce
Fiorella's Jack Stack Barbecue
E NOVA 4
Sweet 'n sour sauce & marinade
World Harbors
E NOVA 4
Kc style sauce
E NOVA 4
Sauce & marinade
World Harbors
D NOVA 4
Jamaican style jerk sauce & marinade
World Harbors
E NOVA 4
Golden cayenne organic fermented hot sauce, golden cayenne
D NOVA 3
Roasted Mole
Native Kjalii Foods
C NOVA 3
Mexican Style Sauce & Marinade
World Harbors
E NOVA 4
Nonna lena's, pesto
Nonna Lena's
E NOVA 3
Barbecue sauce
Fiorella's
E NOVA 4
Pizza Sauce
Jan's Organic World
A NOVA 3
Pizza Sauce
Santoras
B NOVA 3