Barcode: 3800740026806
Айвар
by Deroni
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 3
Labels
no preservatives
Categories
Available in
bulgaria
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 122.0 kcal |
| Fat | 9.4 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 7.9 g |
| of which sugars | 6.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
ПЕЧЕНИ ЗЕЛЕНЧУЦИ 89% (ПЕЧЕНИ БЕЛЕНИ ЧЕРВЕНИ ЧУШКИ. ПЕЧЕНИ ПАТЛАДЖАНИ); СЛЪНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ЗАХАР, СВЕЖ МАГДАНОЗ, СОЛ, ПРЕСЕН ЧЕСЪН, ЕСТЕСТВЕНИ ПОДПРАВКИ
Related Products in Condiments
STOKES CRANBERRY SAUCE imp
D NOVA 4
Tomato Ketchup
Stokes
D NOVA 3
Stokes Brown Sauce 20 G (pack of )
Stokes
D NOVA 3
Stokes Tomato Ketchup
Stokes
D NOVA 3
Brown sauce
Stokes
D NOVA 3
Stokes Barbecue Sauce, 317 g
C NOVA 4
Real mayonnaise
Stokes
D NOVA 3
Stokes Bradley Apple Sauce
C NOVA 4
Tomato Ketchup
Stokes
D
Stokes Mayonaisse
Stokes
D NOVA 3
Real Mayonnaise
Stokes
D NOVA 3
Tartare Sauce
E NOVA 3