Barcode: 8606018020027
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 120.0 kcal |
| Fat | 8.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 5.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
geröstete rote Paprika, Sonnenblumenöl, Salz, Branntweinessig
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tutti-Frutti
Tablier Blanc
C NOVA 4
Pão de Forma 8 Cereais
Paniprado
D NOVA 4
Azeitona Verde Inteira Curada em Salmoura
Rustica,Marca Guia
E NOVA 4
Tremoço Extra
Marca Guia,Rustica
D NOVA 3
Ananas
Marque Repère, E.Leclerc, Leclerc, Sprink's
D NOVA 4
Mini Tostas
Epi d'Or,Marca Guia
C NOVA 4
Haricot noirs
Marque Repère,Notre Jardin
B NOVA 3
Graines de haricots cornilles
FEIJAO FRADE COZIDO
B NOVA 3
Preparation a base de gelatine alimentaire gout ananas
Tablier Blanc
E NOVA 4
Batata Frita Lisa
O Sabor das Nossas Regiões
D NOVA 3
Ervilhas
Notre Jardin,Marca Guia
A NOVA 1
Biscottina tomato & Oregano IMP
Rialto
D NOVA 4