Barcode: 20492281
Ajvar ljuti
by Kania, lidl
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
croatia, france, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 93.0 kcal |
| Fat | 4.1 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 11.9 g |
| of which sugars | 7.6 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
84% Peppers, 8% Aubergines Samower p
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic basil stir in purée
E NOVA 4
Fettuccine-style shirataki noodles
A NOVA 1
puree organic ginger
C NOVA 4
Macaroni-style shirataki noodles
A NOVA 1
Organic parsley stir-in puree
D NOVA 4
Organic italian herbs puree
E NOVA 4
Low carb low calorie shirataki rice count
B NOVA 1
veganes Tempeh Natur
Kaufland take it Veggie
A NOVA 1
That's tasty pure organic garlic
D NOVA 4
Skinny Shiratqki noodles
A NOVA 1
Shirataki noodles
A NOVA 1
Local Classic Crunch Organic Iceberg, Classic Crunch
That's tasty
A