Barcode: 5310146001782
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 185.0 kcal |
| Fat | 14.0 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
печена чушка, печен патладжан, люти феферони, слънчогледово масло и морска сол
Related Products
Puree de carottes
Karine & Jeff
A NOVA 3
Le petit pois façon tajine, carottes, Abricot et ciboulette
Karine & Jeff
A NOVA 3
Clafouti aux griottes
Fabié
D NOVA 4
Tarte aux quetsches surgelée
D NOVA 4
Tarte au flan pâtissier
D NOVA 4
Abricots
Maison Guinguet
C NOVA 1
pilaf de petit épeautre
Karine & Jeff
A NOVA 3
Le haricot rouge au naturel
Karine & Jeff
B
Ail Noir
ferme des arches
A NOVA 1
Tarte aux framboises
Fabie
NOVA 4