Barcode: 5310149008177
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 95.2 kcal |
| Fat | 11.9 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 4.8 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Roasted peppers, veg. oil, eggplants carrot, salt, vinegar, sugar, spice
Related Products in Condiments
Sauce 3 Poivres
Charal
C NOVA 4
Sauce Aux Morilles
Charal
C NOVA 4
Sauce Forestière
Charal
D NOVA 4
Sauce Roquefort
Charal
D NOVA 4
Sauce Bourguignonne, Le Sachet De
D NOVA 4
Sundae chocolat
Vahiné
E NOVA 4
Sundae chocolat au lait
Vahiné
E NOVA 4
Fondue d’echalottes
Charal
B NOVA 4
Sauce béarnaise
Charal
D NOVA 4
Sauce aux Airelles
Charal
C NOVA 4
Sauce au foie gras
Charal
D NOVA 4
Sauce Grand Veneur
Charal
C NOVA 4