Barcode: 3364699469997
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 192.0 kcal |
| Fat | 6.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 19.8 g |
| of which sugars | 19.8 g |
| Fiber | 4.7 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 12.0 g |
Ingredients
EAU, SOJA, RIZ, SEL, ALCOOL.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Egg Noodles
Muhlen
A NOVA 1
Egg Noodles
Muhlen
A NOVA 1
German Home-Style Pasta
Muhlen
A NOVA 1
Kimchi
Woori Asian Foods
C NOVA 3
Pasta
Muhlen
A NOVA 1
Egg Noodles
Muhlen
A NOVA 1
Diya, Whole Moong
Multicom Publishing Incorporated
A
Nativo Acai, Pure Acai Berry Puree
Multicom Publishing Incorporated
A
Egg Noodles
Muhlen
A NOVA 1
Egg Noodles
Muhlen
A NOVA 1
Moong dal, split moong beans (without skin)
Diya
A
Coriander seeds
A NOVA 1