Barcode: 8410771500012
akfb
by Auchan
Labels
no gluten
no added sugar
nutriscore
nutriscore grade a
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 491.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 48.0 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 5.2 g |
| Proteins | 16.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ALC-01 8410771500012">
Related Products in Snacks
White chocolate peppermint, caramel corn clusters
E NOVA 4
Deluxe roasted mixed nuts with sea salt, with almonds, cashews, brazil nuts, hazelnuts & pecans
D NOVA 3
Peppermint almonds
E NOVA 4
Strawberry lemonade frosted sugar cookies
E NOVA 4
Holiday drizzle caramel corn clusters
E NOVA 4
Peppermint pretzel rods
E NOVA 4
Caramel corn clusters
E NOVA 4
Roasted pistachios with sea salt
D NOVA 3
White drizzle pretzel rods
E NOVA 4
Holiday drizzle pretzel rods
E NOVA 4
Toffee crunch pretzel rods
E NOVA 4
Cinnamon pecan caramel corn clusters
D NOVA 4