Barcode: 6111214006895
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 433.6 kcal |
| Fat | 12.2 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 71.7 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
ذرة ، زيت نباتي ، نكهة الشواء ، ملح ، مركب كربوهيدرات ، مسحوق بصل ، مسحوق ثوم ، محسن نكهة ، مضاد للتكتل 3551 , مادة ملونة
Related Products in Snacks
El super leon, amer pulp chinky's with chili mix trocitos
C NOVA 4
El Super Leon, Coconut Candy, Dulce De Coco
E NOVA 4
Peanut brittle
D NOVA 3
Gluck cheddar veggie chips
E NOVA 4
Brazo gitano guava
D NOVA 4
Coconut milk caramel with candy cane
E NOVA 4
Salt And Lemon Corn Sticks
Ponohin
B NOVA 3
Baked coconut macaroon
E
Margarita pizza plant based protein crisps, margarita pizza
A NOVA 4
El super leon, coconut candy
E NOVA 4
Dry Salted Plums With Chili & Chamoy Saladitos
El Leoncito G.S. Com
D NOVA 4
Gluck authentic sea salt & vinegar veggie chips
E NOVA 4