Barcode: 2000000135534
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
kiwifruit
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic Creamy Peanut Butter No Salt Valencia
Trader Joe's
Eco-Score E
Aros de avena
Consum
A NOVA 3 Eco-Score B
CONCORD GRAPE JELLY
Welch's
D NOVA 4 Eco-Score B
MÉLANGE DE HARICOTS
PC Biologique
A NOVA 3
Ravioli Saumon Fumé & Mascarpone
Rana
D NOVA 4
ICA Basic Jordnötter
ICA, ICA Basic
B NOVA 3 Eco-Score D
Sweet & Spicy Noodles
momofuku
NOVA 4 Eco-Score B
Peanut Butter Granola Bars
Nature Valley Crunchy
D NOVA 4
Les 3 légumes CF Broc Car 750g
Bonduelle
A NOVA 1
Brombeeren
Driscoll's
Salt & Vinegar
Pringles
E NOVA 4 Eco-Score B
Protein Granola
1 Attimo in Forma
A NOVA 4 Eco-Score D