Barcode: 6291100850044
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
(Approx.) in mg/L التركيب (تقريباً) ملغ /لتر كالسيوم مغنيسيوم صوديوم بوتاسيوم كلوريدات كبريتات بيكربونات نترات كاربونات فلوريدات العسر الكلي الرقم الهيدروجيني Calcium 8.00 Magnesium 13.00 Sodium 8.00 Potassium 2.00 Chloride 40.00 Sulfate 5.00 Bicarbonates 30.00 Nitrates <0.30 Carbonate <1 Fluoride <0.1 Total Hardness 75 pH 7.3 TDS 110mg/L. Keep away from sunlight. Store in a cool and dry place. المواد الص
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Relax
Lord Nelson
Double Strength Squash Summer Fruits
Lindhouse
NOVA 4
Lait Entier
Envia
C NOVA 1
Wawa, Low Fat French Vanilla Cappuccino, 24 Oz
Wawa
B
Apfel-Mango-Maracuja Direktsaft
Solevita
C NOVA 1
Papa John's, Mountain Dew Game Fuel Citrus Cherry, 2 Liter
Papa John's
E
Latte Karamell-Geschmack
Select & Go
C NOVA 4
Jason's Deli, Tea, Black, 24 Oz
Jason's Deli
B
Latte Macchiato
bellarom
NOVA 4
Băutură vegana pe bază de orez
VEMONDO
D NOVA 3
Jamba Juice, Chocolate Protein Smoothie, Small
Jamba Juice
E
After Dinner Tee
Lord Nelson