Barcode: 0285002390865
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 577.0 kcal |
| Fat | 43.3 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Dry roasted and salted peanuts, pumpkin seeds, coated peanuts, chickpeas, pistachios, almonds, cashews, coated almonds, hazelnuts. wheat flour, modified starch, corn starch, sugar, salt, citric acid.
Additives
e14xx
e330
Related Products
Chicorée Café
NOVA 1
Beurre de cacahuéte
Proch
A
Del Taco, Queso Fries
Del Taco
B
Bellus
Biscuiterie bellus
E NOVA 4
Bottéo goût chocolat
EURL Laitamine
C NOVA 4
icossium
croissant de Chocolat
NOVA 4
Couscous d orge
الصنوبر
A NOVA 1
Qniaa قنيعة
Qniaa
A NOVA 1
Chicorée café
NOVA 1
Wawa, Smoked Turkey & Ham Hoagie, Shorti
Wawa
E