Barcode: 8076809580830
Al'bronzo Linguine
by Barilla
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
green dot
Categories
Available in
france, world, francia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 359.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Semoule de BLÉ dur, eau. Peut contenir des traces de SOJA et de MOUTARDE.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Olives espagnoles farcies à la pâte de poivrons
migros
D NOVA 4
Laugenstange
Spar
D NOVA 4
Bio-Handsemmeln
Spar Premium
C NOVA 4
Semmel (3 Stück)
S-Budget
D NOVA 4
Handsemmel Bio Premium
Spar
C NOVA 4
Vollkornbrot
S-Budget
D NOVA 3
Laugenfußball
Spar
E NOVA 4
Bio Kornspitz Sesam
Spar Natur*Pur
D NOVA 4
Käsespitz
Spar
C NOVA 4
Kornspitz orig. Mohn Bio je 76g
Spar
D NOVA 4
Bio-Vollkornbrot
GutBio
C NOVA 1
Fitnessstange Bio 2+1
Spar Natur*pur
D NOVA 4