Barcode: 5285002390860
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 576.0 kcal |
| Fat | 44.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 27.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
مكسرات اكسترا ازراق
Related Products
Classic Swiss Singles
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
White american singles
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
American Cheese
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
D NOVA 4
Hannaford, cookies, salted caramel fudge
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
Classic American Singles Pasteurized Prepared Cheese Product
Hannaford
E NOVA 4
Classic pepper jack singles
E NOVA 4
American Singles
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
Shredded Double Cheddar Cheese
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 3
Crackers
Hannaford
D NOVA 4
Classic American Singles Cheese
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4