Barcode: 11147190
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.4 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 28.6 g |
| Carbohydrates | 28.6 g |
| of which sugars | 14.3 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
(Organic*) Coconut*, Pumpkin seeds*, Pecans*, Almonds*, Cane sugar*, Brown rice syrup*, Coconut butter*, Erythritol*, Flax seeds*, Sea salt, Inulin*, Natural flavor.
Additives
e968
Related Products in Snacks
Valentine candy card kit
E NOVA 4
Puzzle heart with gummy candy hearts
E NOVA 4
Marshmallow pop
E NOVA 4
Valentine marshmallow pop
E NOVA 4
Candy stick & dip
Nickelodeon
E NOVA 4
Frankford, nickelodeon, paw patrol gummi candy
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Frankford, nickelodeon, paw patrol with gummy hearts
Frankford, Frankford Candy Llc
D NOVA 4
Marshmallow pop
E NOVA 4
Gummy hearts
D NOVA 4
Puzzle heart with gummy candy
E NOVA 4
Gummy friendship exchange
E NOVA 4
Puzzle heart with gummy candy
E NOVA 4