Barcode: 0894356001817
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 536.0 kcal |
| Fat | 42.9 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
*sprouted almonds, *golden flax seeds, *eleuthero, *hemp seeds, *onions *garlic, *italian herb seasonings (*basil, *oregano, *marjoram, *rosemary), sea salt, *turmeric, *black pepper.
Related Products in Snacks
Sapito Rellenos con Leche y Cereales
Arcor,Sapito
E NOVA 4
Amberries
E NOVA 4
CHOCO CRACS
Evercrisp
E NOVA 4
Lay's stax sabor queso cheddar
Lay's
C NOVA 4
Ramitas Queso
Evercrisp
D NOVA 4
Gomitas de gelatina Halloween Partes del Cuerpo
Ambrosoli
E NOVA 4
Stax sabor original
Lay's
D NOVA 4
Gomitas Amberries
Ambrosoli,Amberries,Carozzi
E NOVA 4
Barra de cereal frutilla Quaker
Quaker
C NOVA 4
Gomitas Flipy
Ambrosoli
NOVA 4
Mentitas
Ambrosoli, Mentitas
E NOVA 4
QUAKER BARRAS COLACIÓN
QUAKER
B NOVA 4