Barcode: 0041570130018
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 429.0 kcal |
| Fat | 9.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 4.8 g |
| Proteins | 9.5 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Rice flour, almonds, potato starch, expeller pressed safflower oil, sea salt, natural flavors (contains milk).
Allergens
milk
Related Products in Snacks
Noblesse Hjärtan
Marabou, Mondelez International
E NOVA 4
Belvita Soft,5 céréales complètes
Belvita
D NOVA 4
Cake
Oreo
E NOVA 4
Biscuits for children
Valeo foods
NOVA 4
Peanut caramel
Milka
E NOVA 4
Milka Noisette entière
Milka
E NOVA 4
Praliné double lait
Côte d'Or
E NOVA 4
Belvita Soft Rote Beeren
BelVita
C NOVA 4
Oreo cake
Oreo,Mondelez
E NOVA 4
Peanut & caramel
Milka
E NOVA 4
Choc'o Brownie
Oreo
E NOVA 4
Praliné dessert 58
Côte d'Or
E NOVA 4