Barcode: 4088700067499
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 603.0 kcal |
| Fat | 54.3 g |
| of which saturated | 4.3 g |
| Carbohydrates | 4.3 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 9.0 g |
| Proteins | 22.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Slumbered Almond 100% 100% MAY CONTAIN BRAZIL NUT, CASHEW,HAZELNUT, MACADAMIA, PECAN,PINE NUT, PISTATACHIO, WALNUT
Related Products
leberwurst schnittlauch
K-Classic
E NOVA 4
Gouda Holland mittelalt
K-Classic
D NOVA 4
Gouda Holland Jung
Kaufland
D NOVA 4
Lasagne Spinat ricotta
K-Classic
C NOVA 4
Knusprige Stapel Chips
K-Classic, Kaufland
D NOVA 4
Leberwurst fein
K-Classic
E NOVA 3
Geflügelsalami mit Palmfett
K-Classic, Kaufland
E NOVA 4
Cervelatwurst
Kaufland Classic,Kaufland
E NOVA 4
knusprige Stapelchips Paprika
K-CLASSIC
D NOVA 4
Karottensaft
C NOVA 1