Barcode: 0007203603103
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 21.4 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Sunrise, discs, cinnamon
Sunrise, Arbor Confections Inc.
E NOVA 4
Root Beer Barrels Candy
Arbor Confections Inc.
E NOVA 4
Premium Beef Jerky Old Fashion Peppered
Enjoy Gourmet Foods
E NOVA 4
Lollypop
Rivera Candy
D NOVA 4
Sunrise, discs candy, butterscotch
Sunrise, Arbor Confections Inc.
E NOVA 4
Fruit Flavored Snacks
Arbor Confections Inc.
D NOVA 4
Cajun Cheddar Popcorn
Humphrey Popcorn Company
D NOVA 4
Old fashioned peppered beef jerky
Enjoy
E NOVA 4
Hot beef jerky
Enjoy
E NOVA 3
Autumn mix
E NOVA 4
Premium Beef Jerky
Enjoy Gourmet Foods
E NOVA 4
Sunrise, starlight mint
Sunrise, Arbor Confections Inc.
E NOVA 4