Barcode: 9300633457020
Almond Tamari
Available in
australia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 553.3 kcal |
| Fat | 49.0 g |
| of which saturated | 3.7 g |
| Carbohydrates | 5.7 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 19.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
a almonds (91%), tamari sauce (9%) c (soybean, wheat, salt). s
Related Products
Buffalo chicken breast with rib meat, buffalo sauce & blue cheese crumbles pizza, buffalo chicken
E NOVA 4
Lotzza motzza sausage pizza, sausage
D NOVA 4
Brew pub lotzza motzza hawaiian pineapple pieces
D NOVA 4
Pepperoni pizza
D NOVA 4
Supreme sausage, mushrooms, pepperoni green & red peppers & onions pizza, supreme
D NOVA 4
Lotzza motzza pepperoni pizza, pepperoni
D NOVA 4
Sausage pizza
D NOVA 4
Cheese pizza, cheese
D NOVA 4
Mac attack mac & cheese pizza, mac attack
C NOVA 4
Pepperoni pizza, pepperoni
D NOVA 4