Barcode: 0850056005050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 21.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 5.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified water, cane sugar, almond, coconut, and other natural flavors, citric acid.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Japanse wokgroente
A NOVA 1
Ijsbergsla
Picnic
A NOVA 1
Ovengroente
Heemskerk Fresh & Easy
A NOVA 1
Nasi-bamigroente
Picnic
A NOVA 1
Jonge bladsla met veldsla
BVA
A
Pompoen spruiten
A NOVA 1
Andijvie
Heemskerk fresh & easy
A NOVA 1
Broccoli rijst
A NOVA 1
Roerbak Mexicaanse Stijl
Picnic
A NOVA 3
Bloemkool
BVA
NOVA 1
Wok Chinese stijl
Boni
A NOVA 1
Sperziebonen
Albert Heijn
A NOVA 1