Barcode: 0010300841791
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 537.0 kcal |
| Fat | 45.2 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 22.6 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 11.3 g |
| Proteins | 19.8 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Almonds, seasoning (maltodextrin, salt, sugar, yeast extract, paprika, onion powder, garlic powder, natural flavors), canola oil, corn starch, soy lecithin.
Allergens
nuts
Additives
e322
e322i
Related Products in Snacks
waffle cake strawberry
villani
E NOVA 4
Galleta Cracker con Oliva y Oregano
Greta
E NOVA 4
Caramel bar
Papita
E NOVA 4
Nutymax
Şölen
E
Valonia Chocolate
Valonia
E NOVA 4
biscolata
biscolata
E NOVA 4
Crackers olive et thym
D NOVA 3
Ozmo Chocolate Cone With Bonibon
Copenhagen Foods, Ozmo
E NOVA 4
amada next dark
Amada
E NOVA 4
Cake Bite Cherry
Luppo
E NOVA 4
Maxbar
Solen
E NOVA 4
meyve aromalı minibon şeker
Şölen
E