Barcode: 0011110372758
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2,030.0 kcal |
| Fat | 167.0 g |
| of which saturated | 11.1 g |
| Carbohydrates | 66.7 g |
| of which sugars | 11.1 g |
| Fiber | 44.3 g |
| Proteins | 66.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ALMONDS
Related Products in Undefined
Green Soup
H-E-B
A NOVA 4
Yellow Soup
H-E-B
A NOVA 4
Italian Salad
H-E-B Organics
A
Orange Soup
H-E-B
A NOVA 4
Sweet Peas
Organics, H-E-B
A NOVA 3
Almond Milk
Organics, H-E-B
A NOVA 4
Almond Milk
Heb Organics
A NOVA 4
Red Soup
H-E-B
A NOVA 4
Almond Milk
Heb
A NOVA 4
Refried Pinto Beans
H-E-B Organics
NOVA 3
Refried Black Beans
H-E-B
A NOVA 3
Raisin Bran Cereal
H-E-B
NOVA 3