Barcode: 0019061092695
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 600.0 kcal |
| Fat | 53.3 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 16.7 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Almonds, canola and/or safflower oil, salt, corn maltodextrin, natural hickory smoke flavor, yeast, hydrolyzed corn & soy protein, natural flavors.
Related Products in Snacks
Lyons' Rich Tea
burton's biscuits co
D NOVA 4
Viscount Biscuits
Lyons
E NOVA 4
Homeblest Milk Chocolate Digestives
Lyons Biscuits
E NOVA 4
Lyons Fig Rolls 200G
Lyons
E NOVA 4
Fat free freezer pops
The Jel Sert Company
C NOVA 4
Cadbury Chocolate Mini Fingers X5
Cadbury
E NOVA 4
Cadbury, crunchie biscuits
E NOVA 4
Cartoonies 5 Pack
Conaxess trade norway
E NOVA 4
Cookies
Maryland, Tesco
E NOVA 4
Rich Tea, Original English Rich Tea Cookies
Burtons Foods
D NOVA 4
Cookies choco chip
Maryland
E NOVA 4
Cadbury, assortment of cookies covered with milk chocolate
Cadbury
E NOVA 4