Barcode: 0041570109489
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Almonds, sugar, natural caramel flavor, sea salt and corn maltodextrin.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Lys Pålægschokolade
Carletti, Coop
E NOVA 4
Micro Popcorn
Coop
E NOVA 4
Digestive
Coop
D NOVA 4
Lollipops with fruit flavours
Coop,Crest,Crest International
E NOVA 4
Cookies - White Chocolate Lemon
Coop
E NOVA 4
Cranberry & Blueberry Nut Bar
Coop
D NOVA 4
Raspberry duo biscuit
Coop,Modern Çikolata,Modern Çikolata Gıda San. ve Tic
E NOVA 4
Müslibar
Xtra
D NOVA 4
Mørk sjokolade
E NOVA 3
Zoo Mini Mix
Coop,Astra Sweets
D NOVA 4
Salty Twirls
Coop
Caramel Sea Salt Chocolate
Coop
E NOVA 4