Barcode: 0070038605492
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 607.0 kcal |
| Fat | 53.6 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 17.9 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Almonds, peanut oil and/or soy oil, sea salt.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Apple Berry Banana Squeezable Fruit Kids Baby Food, Apple Berry Banana
A NOVA 1
72% cacao
Plus
E NOVA 4
Chips croustillantes de légumes
Intermarché Les Créations
D NOVA 3
wine gums
maynardsbassetts,Mondelez
E NOVA 4
Sriracha kroepoek
E NOVA 3
Wasabi Coated Green Peas
Khao Shong
D NOVA 4
Mini pink french pie
E NOVA 4
Brioche tranchée
Harrys
D NOVA 4
Galleta de trigo sabor matcha
Oreo
E NOVA 4
Millefeuille
E NOVA 4
Парижские вафли сахарные
Шарлиз
NOVA 4
Gingembre Confit
Mont Asie
E NOVA 3