Barcode: 0076991000411
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 566.7 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds
Related Products in Snacks
Potato chips
Jones'
E NOVA 4
Wavy potato chips
Jones'
D NOVA 3
Jones, Potato Chips, Wavy Sour Cream & Onion
Jones Potato Chip Company
E NOVA 4
Candy
D NOVA 4
Sour cream & onions potato chips
Jones'
E NOVA 4
Original potato chips
Jones'
D NOVA 3
Sour Punch Twists
D NOVA 4
Wavy potato chips
Jones'
D NOVA 3
Red Vines, Mini Twists Candy, Original Red
American Licorice Company
D NOVA 4
Potato chips
Jones'
E NOVA 4
Jones, Potato Chips, Sour Cream & Onion
Jones Potato Chip Company
E NOVA 4
Spooky Straws
Sour Punch
D NOVA 4