Barcode: 0085239194584
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 594.0 kcal |
| Fat | 40.6 g |
| of which saturated | 3.1 g |
| Carbohydrates | 37.5 g |
| of which sugars | 21.9 g |
| Fiber | 6.2 g |
| Proteins | 18.8 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Almonds, sugar, corn syrup, contains 2% or less of the following: honey powder (honey, maltodextrin), salt, peanut oil, butter (cream, salt), natural and artificial flavor, cinnamon and other spices, soy lecithin, baking soda, propylene glycol and caramel color.
Additives
e150c
e1520
e322
e322i
e500
e500ii
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Lustucru lot 2 gnocchi a poeler star + 1 sachet offert 300g x3
Lustucru selection
C NOVA 3
Lustucru gnocchi a poeler star 300g x9
Lustucru selection
C NOVA 3
Gnocchi
Lustucru
C NOVA 3
Gap extra ricotta epinards lustucru
Lustucru, Lustucru selection
C NOVA 3
Lustucru 2 roll a poeler cheddar bacon 280g x4
Lustucru selection
D NOVA 4
Lustucru selection ravioli 4 fromages 310g
Lustucru,Lustucru selection
C NOVA 4
Roll a poeler cheesy onion 280g lustucru
Lustucru, Lustucru selection
C NOVA 4
Lustucru 2 roll a poeler + 1offert cheddar bacon 280g x3
Lustucru selection
C NOVA 4
Lustucru gnocchi a poeler roll fromage 280g +30% offert x9
Lustucru, Lustucru selection
C NOVA 4
Lustucru ravioli 4 fromages 310g - lot de 2
Lustucru selection
D NOVA 4
Lustucru gnocchini a poeler 300g x9
LUSTUCRU, Lustucru selection
C NOVA 3
Lustucru ravioli 4 fromages 310g - lot de 2 2eme -68%
Lustucru selection
D NOVA 4