Barcode: 0655852000021
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 566.7 kcal |
| Fat | 46.7 g |
| of which saturated | 8.3 g |
| Carbohydrates | 33.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 16.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds (sugar, cinnamon, vanilla).
Related Products in Snacks
Baklava Delights
A1 Deli Corp.
E NOVA 3
Protein bar
C NOVA 4
Bonnievilles, Power Cookie
Mr. Beverages Old Time Cocktail Mixes
D NOVA 3
Hard Brown Sugar Candy
Hispanic Imports Corp
E
Candy Kabobs
Forever sweet
E NOVA 4
Peanut butter fruit nut protein bar, peanut butter fruit nut
D NOVA 4
Almond fruit nut protein bar, almond fruit nut
D NOVA 4
Peanut butter chocolate chip protein bar, peanut butter chocolate chip
D NOVA 4
Fisher's popcorn, caramel popcorn
Fisher, Mr. Beverages Old Time Cocktail Mixes
E NOVA 4
Metro, Sunflower Seed Crunch
Mr. Beverages Old Time Cocktail Mixes
D NOVA 3
Mother rucker's sweets, cookie brittle, buttery crunchy cookies, lemon
Mother Rucker's Sweets
E NOVA 4
Bonnievilles, Power Cookie, Cinnamon Maple
Mr. Beverages Old Time Cocktail Mixes
D NOVA 3