Barcode: 0855732004006
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 607.0 kcal |
| Fat | 53.6 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 17.9 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Almonds, natural lemon flavor and kosher salt.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Luscious LOLLIES
Swizzels
NOVA 4
Squashies
Swizzels
E NOVA 4
Frusli 6 X Sticky Toffee & Apple Cereal Bars
Jordans
C NOVA 4
Jij
Jordan's
D NOVA 4
strawberry & cream squashies
Swizzels
E NOVA 4
Squashies rhubarb And Custard
Swizzels
E NOVA 4
Rainbow Drops
E NOVA 4
Swizzels Drumstick Origional
Swizzels
E NOVA 4
Squashies
Swizzels
E NOVA 4
Rainbow drops
Swizzels
E NOVA 4
Zip&zap
Swizzels
E NOVA 4
Puds Chew Bars
Swizzels
E NOVA 4