Barcode: 4088600268965
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 595.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 9.1 g |
| of which sugars | 4.4 g |
| Fiber | 13.0 g |
| Proteins | 21.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
whole almonds
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Clover valley, green tea
Clover Valley
B NOVA 1
Pampa, asparagus spears
A NOVA 3
Mandarin oranges whole segments in light syrup
C NOVA 3
Mandarin oranges, in light syrup
Clover Valley
B NOVA 3
Mama mary's, sliced ripe olives
D NOVA 3
Mushrooms
A NOVA 3
Pineapple Chunks In Light Syrup
B NOVA 3
Green asparagus spears
A NOVA 3
Strawberry in light syrup
B NOVA 3
Mushrooms
Mama Mary's
A NOVA 3
Grilled & marinated asparagus spears
A NOVA 3
Cuts & tips packed from fresh asparagus
A NOVA 3