Barcode: 5054781718444
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 645.0 kcal |
| Fat | 56.0 g |
| of which saturated | 4.7 g |
| Carbohydrates | 6.5 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Almonds
Allergens
nuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain 3 Meuniers
3 Meuniers, E.Leclerc
NOVA 4
Less Fat Original
Cape Cod
C NOVA 3
Mangue lamelle
D NOVA 3
Nuggets Blé & Mignons
U
B NOVA 4
Pommse de terre wedges
C NOVA 4
Tradigraine
D NOVA 4
Amandes décortiquées
Juste Bio
A NOVA 1
Muffins aux graines
U
B NOVA 4
pain complet
E.Leclerc
C NOVA 4
Ananas framboise kiwi
Leclerc
NOVA 1
Salade "fruit du soleil"
NOVA 1
Farine intégrale de blé type 150
Priméal
A NOVA 1