Barcode: 0041570121924
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 627.0 kcal |
| Fat | 55.0 g |
| of which saturated | 4.2 g |
| Carbohydrates | 7.7 g |
| of which sugars | 4.4 g |
| Fiber | 9.9 g |
| Proteins | 20.3 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Amande 94 %, huile végétale (colza), sel de mer, maltodextrine, levure, extrait de levure, arôme fumé à partir d’hickory, arômes naturels
Allergens
nuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Natural aloe vera juice drink
Diaz Foods
E NOVA 4
Spicy miso chicken tokyo style ramen box
Ling Ling
NOVA 4
Maiz Morado, Purple Hominy
El Gallito
B NOVA 3
Pilau rice
Marks & Spencer
C NOVA 3
Payday, 1.85 oz
Hershey's
NOVA 4
Whole kernel sweet corn
C NOVA 3
Farine de coco
Bulk Powders
C NOVA 1
Sourdough Sliced Bread
Trader Joe's
NOVA 4
D' Sabor, Aloe Vera Juice Drink, Pineapple
Diaz Foods
E NOVA 4
British strawberries
M&S Food
NOVA 1
Trader joe's, mini pita pockets, wheat
Trader Joe's
B NOVA 4
chunky country vegetable soup
M&S
B