Barcode: 0863511000309
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 105.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 27.4 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Apples, sugar, salt, lemon juice, spices.
Related Products in Snacks
Cadbury Chocolate Mini Rolls
Cadbury
E NOVA 4 Eco-Score D
Biscoff Ice Cream Schoko
Biscoff
E NOVA 4 Eco-Score B
Mini Chinois
Ja!
C NOVA 4 Eco-Score B
Gianduiotto Fondente
Novi
E NOVA 4
Twix 5x2
Twix, Mars
E NOVA 4
Chocolat au Lait et à la Noix de Coco Bio
Kaoka
E NOVA 3 Eco-Score C
Spinach & Feta Filo Rolls
Odysea
D NOVA 3
Peanut Butter Cups Dark Chocolate
Go Nuts
E
Tropical Coconut
Ritter Sport
E NOVA 4
Quatre Quarts pur beurre
Bio Soleil
E NOVA 4 Eco-Score B
Golden Pop
Kelly
C NOVA 4 Eco-Score B
Ombar fondant coco et vanille
Ombar
E NOVA 3 Eco-Score D